Anđela predstavlja Sombor na muzičkom takmičenju „Srbija u ritmu Evrope“

Na najvećem dečjem muzičkom takmičenju u Srbiji – „Srbija u ritmu Evrope“, grad Sombor predstavlja Anđela Graovac.

Ove godine domaćin manifestacije je grad Niš, čiji su predstavnici prošle godine pobedili na takmičenju održanom u Somboru, kao gradu pobedniku  2016. godine.
 
Takmičenje „Srbija u ritmu Evrope“, održaće se 16. juna, a  počinje u 14.00 sati. Dečji muzički festival će direktno, od 14.00 sati, prenositi Prva srpska televizija.

Glasanje  je počelo 1. juna i trajaće do kraja televizijskog  prenosa takmičenja, 16. juna. 

Za Sombor, odnosno Anđelu koja pesmom predstavlja Grčku, glasanje se obavlja sms porukom:

PESMA(razmak)03, poruka se šalje na broj 1557.

Na takmičenju učestvuju  deca iz  22 grada Srbije, koji pesmama predstavljaju isto toliko evropskih zemalja.

Izvor: Poslovi informisanja i odnosa sa javnošću


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar