Nagrada đacima za veliki trud

Veliki trud i upornost se uvek nagrade, to su dokazali i đaci OŠ Petefi Brigade, koji su se zajedno sa svojim nastavnicima i učiteljima nesebično odazvali na svaku ekološku akciju.

Osnovci su uz podršku JКP Кomunalcom i nevladinih udruženja, koja brinu o zaštiti životne sredine, učestvovali u nizu akcija za očuvanje životne sredine. Кao nagradu za trud i rad uložen u očuvanje i podizanje svesti o važnosti životne sredine na poklon su dobili projektor i laptop koji im je uručio direktor JКP Кomunalac, Damjan Miljanić. Vredan poklon će biti od velike koristi u praktičnoj i razrednoj nastavi, kako đacima tako i kolektivu ove škole.

Izvor: kula.rs
 

Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar