Novogodišnje kićenje grada i sela

 

Radnici Odeljenja javne rasvete JKP „Zelenilo“ Sombor ovih dana obavljaju radove na  novogodišnjem kićenju grada, pošto su u prethodnom periodu ukrasili svih 15 naseljenih mesta na teritoriji Sombora. 
 
Aktivnost je najpre, pre oko mesec dana, započeta u seoskim mesnim zajednicama, a nastavljena u gradskim, tako da će Sombor božićne i novogodišnje praznike dočekati u najlepšem ruhu. 


 

Već su okićene prometnije ulice u gradu poput Staparskog puta i Prvomajskog bulevara, a u toku je ukrašavanje centra oivičenog Vencima. Nakon obavljene provere zasvetleće svi postavljeni ukrasi, među kojima i veći broj novih, izrađenih veštim rukama majstora iz radionice „Zelenila“.  


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar