Početak nove radne nedelje direktor Javno komunalnog preduzeća "USLUGA" Nikola Arsić i pomoćnik predsednice opštine Odžaci Igor Praća započeli su tako što su posetili Mesne zajednice u svim naseljenim mestima opštine Odžaci.
Povod za posetu je dogovor sa predstavnicima Mesnih zajednica kako bi se poboljšali uslovi za uređenje mesta ali i sanirali eventualni nedostaci.
Predstavnici Mesnih zajednica istakli su sa kakvim problemima se suočavaju svakodnevno, a takođe su predočili planove i investicije u narednom periodu, i sve u cilju kako bi svoje mesto učinili još lepšim i prijatnijim za boravak.
Ovakav vid saradnje se pokazao kao vrlo produktivan, te će se sa istim nastaviti i u narednom periodu.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...