Prodajna izložba slika za pomoć obolelima od multiple skleroze

Udruženje obolelih od multiple skleroze “Zapadna Bačka” iz Sombora organizuje u Odžacima prodajnu izložbu slika nastalih na likovnim kolonijama “Ogledalo duše” koje to udruženje organizuje od 2006. godine.

Izložba će biti održana u Sportskom centru Odžaci u utorak, 3. jula, i trajaće tog dana od 10 do 19 sati.
 
Prihod od prodaje slika namenjen je za nabavku lekova i drugih pomagala za obolele.
 
Umetnici su se okupili po trinaesti put ove godine u Somboru sredinom maja, na tradicionalnom slikarskom saborovanju koje se organizuje sa zajedničkim ciljem – pomoći obolelima od multiple skleroze i njihovim porodicama.
 
Prodajna izložba je lep povod i iznad svega poziv da se u ovu humanitarnu akciju uključe svi ljudi dobre volje i pomognu obolelima od ove opake bolesti. 
 
Izvor: ico.rs
 

Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar