Predstavljene knjige Draga Jančara

Treće po redu Letnje veče za priču, u organizaciji Gradske biblioteke Karlo Bijelicki, obeleženo je predstavljanjem dve knjige najprevođenijeg slovenačkog pisca Draga Jančara, roman Te noći sam je video, koji je proglašen za slovenački roman godine, kao i za najbolju stranu knjigu u Francuskoj 2014. godine, i zbirka pripovedaka Džojsov učenik, obe objavljene kod nas u izdanju Arhipelaga.

Na promociji, održanoj 11. avgusta u sali Srpske čitaonice Laza Kostić, govorili su osnivač izdavačke kuće Arhipelag i urednik izdanja Gojko Božović, književnica Nada Dušanić i direktor Biblioteke Vladimir Jerković.


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar