Peruničić sutra u poseti Apatinu
02.03.2014.

Iz opštinskog odbora Srpske napredne stranke stiže obaveštenje da će izborni štab SNS-a u Apatinu, u ponedeljak 3. marta 2014. godine u 17 časova posetiti nekadašnji istaknuti rukometni as i bivši reprezentativac Predrag Peruničić i Ljubiša Antonijević, magistar političkih nauka, spec. za terorizam i organizovani kriminal.

U 17 sati i 15 minuta održaće se konferencija za medije ispred izbornog štaba SNS-a u Apatinu, a naprednjaci pozivaju sve članove, simpatizere i zainteresovane građane da dođu na ovaj skup.


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar