Šešelj 11 godina čeka presudu
24.02.2014.

U subotu 22. februara, u beogradskom Domu sindikata održan je skup povodom 11 godina od kako je profesor dr Vojislav Šešelj pritvoren u Haškom tribunalu.

Osim stranačkih funkcionera, u prepunoj sali prisutnima se obratio i Aleksandar Šešelj, sin dr Vojislava Šešelja, koji je pročitao očevo pismo. Takođe, pročitana su pisma podrške dr Šešelju i Srpskoj radikalnoj stranci pristigla od Ruskih parlamentaraca, Genadija Zjuganova i mnogih drugih prijatelja iz Slovačke, Francuske kao i ostalih zemalja sa kojima Srpska radikalna stranka održava iskreno prijateljstvo.

Po završetku skupa, organizovana je mirna protestna šetnja ulicama Beograda, a sama činjenica da je šetnja trajala sat i po vremena dovoljno govori o tome šta građani misle o Šešeljevom zatočeništvu u Hagu.

OO SRS Apatin je takođe uzeo učešće te je ovom događaju prisustvovalo i 20 članova Srpske radikalne stranke sa teritorije naše opštine predvođeni funkcionerima OO SRS iz Apatina.


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar