Žuti kartoni: Bortnik, Stojšić (Bratstvo 2019)
Bratstvo 2019: Nikolić, M.Mandić 7, Borić 7,5, Vladetić 7,5, Perović 7,5, N. Mandić 7, (Tešić), Štrbac 7,5, Bortnik 7, Stojšić 9, Sušić 7,5, (Bukumirović 7,5), Agbaba 7
Lipar: Zrakić 6, Đukić 6, Mijić 6, (Popović), Basarić 6, Marčetić 6, Avdalović 6,5, Novakov 6, (Živko), Lalić 6, Šegan 6, Banović 6,5, Nestorović 6, (Čestić)
Igrač utakmice: Zoran Stojšić (Bratstvo 2019)
Susret koji je najavljivan kao derbi 2. kola MFL Sombor 1. razred, odlučen je već nakon prvog poluvremena. Izuzetno raspoložen napadač Prigrevčana Zoran Stojšić bio je nerešiva enigma za goste. On je postigao sva četiri pogotka a usput je odradio veliki deo posla na sredini terena gde je u više navrata prekidao započete akcije Lipara.
Golgetersku seriju Stojšić je otvorio u 13. minuti kada je idealno iskoristio dobar pas od strane N. Mandića, a do odlaska na odmor upisao se još dva puta u listu strelaca u 35. i 44. minutu. U nastavku, Prigrevčani su nastavili sa boljom igrom koju je svojim četvrtim pogotkom krunisao Stojšić u 53. minutu postavivši konačnih 4:0.
Prigrevčani posle dva kola imaju maksimalan učinak, a u sledećem kolu gostuju u Svilojevu domaćem Terekvešu.