Rukometaši PIK Prigrevice uspešni i nakon pauze

PIK PRIGREVICA - NAFTAGAS (Elemir) 40:22 (17:11)

U zaostaloj utakmici, 8. kola Druge lige Sever, rukometaši PIK Prigrevice savladali su na svom terenu ekipu Naftagasa iz Elemira sa 40:22. Pobednik je faktički bio rešen već nakon prvih pola sata igre, kada su domaći rukometaši stekli prednost od 17:11 i sa tih šest golova prednosti otišli na odmor. U nastavku su izabranici trenera Milke Nikšić pojačali ritam i iz minute u minut povećavali prednost do konačnih 40:22. Kada se ostvari ovako ubedljiva pobeda, a pri tome ukaže prilika kadetima da osete draž prvenstvenih utakmica, onda slabih pojedinaca u pobedničkom timu skoro da nema, ali ipak treba istaći šuterski raspoložene Dušana Ćerana, strelca devet pogodaka i Slobodana Kozlovačkog, koji je postigao sedam golova. Po jedan manje postigli su Miloš Mandić i Petar Đurasinović. Nakon ove pobede, Prigrevčani su dospeli na petu poziciju na tabeli, a sledeću odloženu utakmicu odigraće 17. februara u Senti protiv istoimenog domaćina.