100.000 za Tkačku radionicu
20.06.2006.

Odlukom Sekretarijata za privredu AP Vojvodine Udruženje EkoRuralNet iz Apatina dobilo je 100.000 dinara za projekat Tradicija za budućnost – tkanje i grnčarija.
Reč je o raspodeli podsticajnih sredstava za dotacije nevladinim organizacijama i ostalim neprofitabilnim institucijama za razvoj i revitalizaciju poslova koji se smatraju umetničkim i starim zanatima, odnosno poslovima domaće radinosti na teritoriji AP Vojvodine, a koja je izvršena na osnavu Konkursa objavljenog 10. aprila 2012. godine..Udruženje EkoRuralNet iz Apatina je rezultat projekta Tradicija za budućnost – ruralni turizam bez granica, koji je finansiran iz IPA fonda Evropske unije, a odnosi se na prekograničnu saradnju Hrvatska – Srbija. Udruženje EkoRuralNet ima sedište u Apatinu i osnovano je sa ciljem da po principima klastera organizuje sve turističke i ruralne resurse, kapacitete i potencijale i time pomogne ekonomski razvoj svojih članova.


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar