U nedelju je u Apatinu završeno glasanje za uvođenje mesnog samodoprinosa u svim naseljenim mestima opštine Apatin. Glasanje o uvođenju samodoprinosa na teritoriji naseljenog mesta Apatin počelo je u nedelju 8. novembra a završeno je 22. novembra. U Apatinu se glasalo za uvođenje samodoprinosa od 3%, a izlaznost je bila nešto veća od 55% što u broju izašlih glasača iznosi 8525 od ukupno 15430 upisanih u birački spisak, pa se može konstatovati da je odluka o uvođenju samodoprinosa za narednih 5 godina doneta.

Na referendumu u Prigrevici pravo glasa imalo je 3580 glasača. Od ukupnog broja upisanih birača na referendum je izašlo 2184 ili 60.92%, a onih koji su podržali referendum bilo je 2054 ili nešto više od 57%.
U Kupusini je od upisanih 1748 glasača, ukupno glasalo 1147 glasača ili 65.68%. Za uvođenje samodoprinosa od 2% glasalo je 928 glasača ili 53%.
U Svilojevu od upisanih 1176 glasača na referudnum je izašlo 658 ili 55,95%, a za uvođenje samodoprinosa od 3% je glasalo 629 glasača ili 53,48%.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...