Dom za stare i penzionere Apatin dobio je sertifikat da ispunjava međunarodni standard. Ispunjeni su zahtevi prema standardu ISO 9001 od strane BUREAU VERITAS D.O.O., u vezi sa smeštajem, ishranom i negom odraslih i starih lica.
- Raduje nas da iz godine u godinu podižemo kvalitet naših usluga. I ova provera je pokazala da sa pravom uz ime naše ustanove idu i standardi kvaliteta - napisala je u saopštenju direktorica Doma, Slađana Živkov.
Za predstavnika rukovodstva za kvalitet ustanove imenovana je ekonomistkinja Jelena Radaković.
Nakon 10 meseci usklađivanja i ulaganja, Dom za stare i penzionere Apatin će ubuduće u svom svakodnevnom radu sa korisnicima sprovoditi standard ISO 9001, dok će se u kuhinji primenjivati strogi standard bezbednosti u procesu proizvodnje hrane. Ustanova je implementirala i HACCP I ISO 9001, oba standarda koji garatuju kvalitet i bezbednost. Pored toga, oni su preduslov za učešće na konkursima Fondova Evropske unije.
ISO 9001 je međunarodni standard koji sadrži zahteve za sistem upravljanja kvalitetom u poslovnoj organizaciji koje organizacija mora ispuniti da bi uskladila svoje poslovanje sa međunarodno priznatim normama.
Burea Veritas je svetski lider u testiranju, inspekciji i sertifikaciji (TIC) koji pruža visoko kvalitetne usluge svojim klijentima koji moraju ispunjavati sve zahtevnije kriterijume vezane za kvalitet, bezbednost, zaštitu životne sredine i društvenu odgovornost.
Održavanje standarda biće kontrolisano i ocenjivano svake godine.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...