U holu apatinske gimnazije Nikola Tesla upriličen je polučasovni program posvećen uvođenju interneta i modernizaciji nastave u ovoj školskoj ustanovi.
Na taj način škola je poboljšala uslove rada i stvorila preduslove za nesmetano funkcionisanje svih nastavnih aktivnosti, jer će svaka učionica imati pristup internetu.
Iz gimanzije poručuju da će ova a i naredne aktivnosti koje su planirane i koje obuhvataju uređenje i modernizaciju škole uzrokovati veću zainteresovanost budućih srednjoškolaca za upis u apatinsku gimnaziju koja postoji već punih 55 godina i koja je u periodu svog postojanja odigrala ogromnu ulogu u podizanju opšteg obrazovanja i kulturnog nivoa građana.
U sklopu prigodnog programa učestvovali su Dejana Krajačić - flauta, Vasilije Zorić i Una Marčeta - recitacija, a kratku prezentaciju o informacionim tehnologijama priredio je Marko Šikanja.
Prisutnima su se obratili direktori gimnazije Nikola Tesla, Vojislav Petrović i Srednje građevinske i drvoprerađivačke stručne škole, Zoran Stanković, a opštirnije saznajte u narednom video prilogu:
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...