U proteklom periodu, Crveni krst Apatin sproveo je niz aktivnosti u okviru svog delokruga rada.
U četvrtak 30. marta održano je predavanje na temu pružanja prve pomoći za učenike Osnovne škole za obrazovanje odraslih Apatin, a istog dana realizovano je opštinsko takmičenje pod nazivom Šta znaš o zdravlju?, u okviru kategorija podmlatka i omladine. Pobednica u kategoriji podmlatka je učenica OŠ Mladost Prigrevica, Jovana Zuber, a u kategoriji omladine učenica gimnazije Nikola Tesla Apatin, Ana Bačić.
Pobednici će predstavljati Crveni krst Apatin, na pokrajinskoj smotri, koja će se održati u sredu 12. aprila u Novom Sadu.
U četvrtak 6. aprila u saradnji sa Predškolskom ustanovom Pčelica, realizovana je radionica povodom uskršnjih praznika, a dan kasnije povodom obeležavanja Svetskog dana zdravlja, Crveni krst Apatin je u saradnji sa polivalentnom patronažnom službom Doma zdravlja Apatin u zdravstvenoj stanici Kupusina organizovao akciju besplatnog merenja nivoa šećera u krvi i krvnog pritiska. Na taj način su meštani Kupusine imali priliku da provere svoje zdravstveno stanje.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...