Opštinski kulturni centar organizovao je u Domu kulture tradicionalni "Novogodišnji koncert" kao poklon građanima za predstojeće novogodišnje i božićne praznike.
U programu su nastupili učenici i nastavnici Osnovne muzičke škole "Stevan Hristić" iz Apatina, koji su predstavili kvartet škole kao i članovi Gradskog hora "Jedinstvo".
Profesor Nandor Kolesar ističe uspešan nastup učenika na duvačkim instrumentima, koje je pripremio profesor Dieneš, ali i nastup školskog hora koji već dve godine intezivno radi, a učenike priprema profesorka solfeđa Ana Pešić. Profesorka Jelena Bogović bila je korepetitor na klaviru. Aplauzom je nagrađen i nastup profesora gitare Mirka Đurića.
Članovi Gradskog hora "Jedinstvo" pod dirigentskom upravom Dobrile Novaković predstavili su se sa nekoliko novih pesama kojima su obogatili repertoar.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...