Nova peć za pripremu hrane vest je koja stiže iz predškolska ustanove "Pčelica".
Tokom leta obavljen je veliki broj radova na uređenju vrtića, pa tako i u kuhinji. Zamenjene su kompletne instalacije u zemlji, kao i keramičke pločice, a kruna svega je kupovina aparata za pripremu hrane.
"Ovaj aparat nam je odavno bio velika želja. Radi se o konvertomatu koji radi na principu toplog i vrelog vazduha i pare", rekla je direktorica ustanove Biljana Mandić.

Koliko je važan novi uređaj, objasnila je šefice kuhinje Jelisavete Fabijanov:
"Zdrava priprema hrane oduvek je bila prioritet za decu koja borave u našoj ustanovi, a ova peć će nam omogućiti da sa te strane još poboljšamo našu uslugu. Zahvaljući konvertomatu, hrana koja se sprema u njemu zadržava visok nivo svojih hranljivih vrednosti, a priprema se uz minimalnu količinu ulja. Primera radi, za količinu ribe za koju smo do sada trošili u pripremi i do pet litara ulja, sada će nam biti dovoljan jedan decilitar. Još jedna bitna stvar je i da se hrana izuzetno brzo sprema, te ćemo u budućnosti imati i veliku uštedu u električnoj energiji".
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...