Pivarci očistili 4.7 hektara obale Dunava
20.06.2007.

Apatin 07.06.2010 - Zaposleni Apatinske Pivare očistili su površinu od 4,7 hektara u rubnom delu obale Dunava koju je Pivara ozelenila sa 260 sadnica drveća i 439 sadnica ukrasnog žbunja. Time su obeležili Svetski dan zaštite životne sredine, 5. juni, povodom kojeg je  u Srbiji u akcijama "velikog spremanja" učestvovalo više od 200.000 građana.

U jednodnevnoj akciji postavljeni su i novi reciklažni kontejneri u krugu i ispred Pivare, za sortiranje i odlaganje papira, limenki i pet ambalaže, kao i edukativni posteri sa praktičnim savetima o reciklaži i očuvanju životne sredine.


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar