Polaganje ispita urođenih osobina za sve ptičare, retrivere i španijele
30.11.-0001.

U nedelju 02. septembra, na Kupusinskoj čardi održaće se polaganje ispita urođenih osobina za sve ptičare, retrivere i španijele. Polaganje ispita urođenih osobina organizuje Kinološko društvo "Panonija Apatin" iz Apatina u saradnji sa Lovačkim društvom "Fazan" iz Apatina.
Pravo učešća imaju svi vakcinisani i čipovani psi. Skup svih zainteresovanih je kod restorana "Plava ruža" od 7:00 do 7:30 časova. Prijave za polaganje vrše se na licu mesta. Upisnina za polaganje ispita je 500,00 rsd ocena eksterijera, a za neocenjene pse 300,00 dinara.

Informacije možete dobiti na telefone 063/589-032 i na e-mail: KdPanonija.Apatin@gmail.com.


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar