Ponovo će da rade fabrike u Apatinu
20.06.2013.

Na vandrednoj sednici opštinskog veća održanoj danas bilo je reči o izgradnji i pokretanju fabrika na području opštine Apatin. Odobren je ugovor za izgradnju fabrike tekstila i farbe italijanske firme Kalcedonija. Ugovor sa Kalcedonijom će biti potpisan 25. juna, a kamen temeljac će biti postavljen najverovatnije već 10. jula.

Isto tako usvojen je predlog za izgradnju ribnjaka u Svilojevu na državnoj zemlji, na kojoj se trenuutno nalazi samo pašnjaku. Ova parcela svakako jee većim delom godine pod vodom zbog podzemnih voda te je ovo dobra prilika da se od te parcele napravi nešto korisno.


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar