Prekršajni postupak protiv ilegalaca
30.11.-0001.

Policijski službenici Policijske uprave u Somboru juče su protiv 22 stranca podneli Zahtev za pokretanje prekršajnog postupka Prekršajnom sudu zbog ilegalnog prelaska ili pokušaja ilegalnog prelaska državne granice.
U saradnji sa policijskim službenicima Regionalnog centra pogranične policije, SGP Bački Breg i Apatin i Policijskog odeljenja Bezdan strani državljani su sprečeni u ilegalnom prelasku državne granice prema R. Mađarskoj i R. Hrvatskoj.
Zahtevi su podneti protiv 20 avganistanskih i 2 državljana Irana. Među strancima starosti od 17 do 36 godina je i osmoro dece.


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar