Apatin 13.05.2010 - Prema Izveštaju Koviljka Pisara, predsednika Komisije za sprovođenje referenduma, održanog od 08 do 11. maja 2010. godine, radi izjašnjavanja građana o uvođenu samodoprinosa od 3 i 1 odsto u naseljenom mestu Sonta i od 3 odsto u naseljenom mestu Kupusina utvrđeni su sledeći rezultati prema kojima je:
1. U naseljenom mestu Sonti izglasana Odluka o uvođenju samodoprinosa od 3 i 1 odsto nadpolovičnom većinom. U Sonti je od 4316 upisanih birača glasalo 2454 glasača od kojih je 2218 glasalo ZA, a 224 PROTIV.
2. U naseljenom mestu Kupusini Odluka o usvajanju samodoprinosa od 3 odsto nije izglasana. U Kupusini je od 1865 upisanih glasača glasalo 976 glasača od kojih je 765 glasalo ZA a 191 PROTIV.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...