Apatin 08.05.2010 – Teći sektetar ruske ambasade u Srbiji Aleksej Babkin uručio je juče 7.maja, u Apatinu jubilarne medalje ratnim veteranima za zasluge u otadžbinskom ratu od 1941-1945 godine, a povodom 65 godišnjice pobedom nad fašizmom.
Uz prisustvo supruge i kćerke ruskog sekretara, predstavnika SUBNORA Opštine Apatin i Sombor i predstavnika naše opštine medalje su primili vojni veterani Bursać Milan iz Apatina i Odanović Momčilo iz Prigrevice dok je pukovniku u penziji Potrebić Milanu medalja uručena u Beogradu.
Predsednik SUBNORA Apatin Stevo Drča pozdravio je nagrađene borce i Alekseja Babkina, uz reči, da se nastavi negovanje tradicije narodnoslobodilačkog rata i pobede nad fašizmom.Neposredno pred uručenje medalja prisutnima se obratio i Aleksej Babkin.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...