Na terenima Banje Junaković završena je deveta po redu Lička olimpijada. Ove godine učešće u borbama je uzelo 16 fantastičnih ekipa.
Na samom početku manifestacije, dok su se ekipe postrojavale, na bini se odvijao kulturno-umetnički program, u kom su učešće uzeli GKUD ,,Dunav'', sa ŽPG ,,Ognjište'', MPG ,,Unski biseri'', ŽPG ,,Ličko ognjište, KUD-a Prigrevica, MPG ,,Bački Gračac'' i MPG ,,Ćiro lička kaldrma-Drvar'' Beograd.
Skup je blagoslovio apatinski sveštenik Mladen Glušac, a Milan Škrbić, predsednik opštine Apatin, svečano je otvorio 9. Ličku olimpijadu.
Najmlađa učesnica olimpijade bila je Anja Malbaša (6 godina), a najstariji Dušan Brkljač (rođen 1933. godine).
Rezultati po disciplinama su sledeći:
TRKA DECE U VREĆAMA:
1. Filip Lajtar
2. Miloš Uzelac
3. Aleksandar Arbutina
TRČANJE PO BRVNU:
1. Aleksandar Katić, Džimi Komerc 2 (5,29)
2. Jovan Trbić, Džimi Komerc 1 (5,35)
3. Mirko Cvetković, Lički sokolovi (5,45)
VUČENJE KUKE:
1. Saša Stanić, Džimi Komerc 1
2. Nedeljko Stojković, Lički sokolovi
3. Đorđe Nikšić, Džimi Komerc 2
PRETEZANJE ŠTAPA:
1. Saša Stanić, Džimi Komerc 1
2. Dalibor Zelen, Džimi Komerc 2
3. Jovan Stanković, Prkoški vitezovi
Miroslav Radojičić, Gorski vuci
SKOK U DALJ IZ MESTA:
1. Aleksandar Krajišnik, Džimi Komerc 1
Ratomir Baštić, Prkoški vitezovi
2. Radovan Spremo, Srpski soko
3. Danijel Popović, Stefan i div
SKOK U VIS IZ MESTA:
1. Danijel Popović, Stefan i div
2. Radovan Vidačić, Lički sokolovi
3. Radovan Spremo, Srpski soko
Aleksandar Krajišnik, Džimi Komerc 1
OBARANJE RUKE:
1. Ivan Veselić, Džimi Komerc 1
2. Goran Žepina, Lički sokolovi
3. Slobodan Novaković, Društvo srpskih domaćina
PENJANJE UZ STOŽINU:
1. Nikola Korać, Lički Majkani (7,19)
2. Milan Prodanović, Džimi Komerc 2 (7,21)
3. Jovan Stupar, Džimi Komerc 1 (8,06)
BACANJE KAMENA S RAMENA:
1. Radovan Zeković, Lički sokolovi (14,47)
2. Aleksandar Novaković, Prkoški vitezovi (13,97)
3. Miloš Marković, Džimi Komerc 1 (13,95)
NADVLAČENJE KONOPA:
1. Džimi Komerc 1, Prigrevica
2. Krajiški vitezovi, Banja Luka
3. Džimi Komerc 2, Prigrevica
EKIPNI POBEDNICI:
1. Džimi Komerc 1, Prigrevica
2. Džimi Komerc 2, Prigrevica,
3. Lički sokolovi, Apatin
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...