Eurobanka EFG kao zvanični agent Vlade Srbije počeće 31. maja isplatu nove rate stare devizne štednje. Sredstva su kao i do sada, obezbeđena iz budžeta.
Građani će naplatiti svoje obveznice uz važeće lične isprave (lična karta, izbeglička legitimacija, legitimacija raseljenog lica ili pasoš) i izvod o stanju na računu u Centralnom registru, depou i kliringu za hartije od vrednosti.
- U želji da proceduru učini što jednostavnijom, banka vlasnicima stare devizne štednje pruža specijalnu pogodnost - davanje naloga za prenos dospele rate stare devizne na račun slobodne štednje, čime klijenti štede vreme i ostvaruju dodatni prihod, uz mogućnost da im je novac uvek na raspolaganju - navode u Eurobanci EFG.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...