Agencija za bezbednost saobraćaja i Uprava saobraćajne policije Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije započeće preventivno-promotivnu akciju "Za bezbedan i srećan put", s ciljem da utiču na svest vozača da ne čine saobraćajne prekršaje, povećaju opreznost i prave pauze putujući na odmor.
Flajeri s porukama "Kuda žuriš", "Bezbednost na putu nije slučajnost", "Budi oprezan - poštuj pravila" i "Budi svestan svoje odgovornosti za bezbednost saobraćaja za dobro svih nas", biće deljeni vozačima do kraja avgusta na najfrekventnijim putnim pravcima.
Prema podacima Agencije, jul i avgust su meseci sa najizraženijim stradanjem na putevima u Srbiji, gde je u periodu od 2000. do 2010. godine tokom navedenog perioda poginulo 2.079 lica, a povređeno više od 43.000 osoba.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...