OO SNS i komšije iz Dositeja Obradovića uredili sportske terene

OO SNS održao je još jednu radnu akciju u kojoj su uređeni tereni za odbojku, košarku i fudbal u ulici Dositej Obradović. 

Da se teren zaravna pobrinuli su se bageri firme "Džimi komerc" iz Prigrevice, a majstor i stanovnik ove ulice Đorđe Popović uz pomoć komšija napravio je sprave, koje su postavljene na terene. 

Pesak je raspoređen po terenu za odbojku, a fudbalski teren je očišćen od korova, a potom je zasađena nova trava. Golovi su ofarbani, kao i stubovi koji će držati odbojkašku mrežu, a postavljen je i stub za koš.

Naprednjaci se u svom saopštenju posebno zahvaljuju komšinicama na uštipcima, krofnama i kafi, kao i kuvara Brki za vojnički pasulj koji im je, kako kažu, svima dao energiju da posao uspešno privedu kraju.

 


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar