Humanitarni turnir u malom fudbalu
30.11.-0001.

Savet omladine Gradskog odbora Socijalističke partije Srbije iz Sombora organizovaće u nedelju, 24. juna, humanitarni turnir u malom fudbalu za pomoć dvadesetjednogodišnjem Pavlu Štrbcu koji boluje od distonije, bolesti mišića, za čiju je operaciju u Moskvi neophodno 61.000 evra.
Kako je najavljeno, očekuje se učešće ekipa iz Kule, Odžaka, Sivca, Bača, Bačke Topole, Bačke Palanke, Vrbasa, Subotice i domaćina Sombora, a na poziv organizatora učešće će uzeti i ekipa Socijalističke omladine opštine Apatin koju će predvoditi predsednik Saveta Miloš Đerić.
Po rečima Daria Fabela, predsednika Saveta omladine GO SPS - Sombor, novac će biti prikupljan putem kotizacija.
Početak humanitarnog turnira u Gradskoj hali "Mostonga" zakazan je za 10 sati. Pavle je uspešan student Poljoprivrednog fakulteta, a sobu u Studentskom domu "4. april" deli sa majkom, jer bez njene pomoći ne može da obavlja svakodnevne obaveze. U četvoročlanoj porodici Štrbac samo otac zarađuje, pa je sinovljevo lečenje u Rusiji daleko iznad njihovih materijalnih mogućnosti.

V. Mašić

Svi koji žele da pomognu mogu da uplate donaciju u NLB Banci na dinarski račun br: 310 – 0200300003213 - 97


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar