Tim koji je okupio poverenik OO SNS Apatin Ilija Bursać poslednjih meseci uticali su da se poveća interesovanje ostalih opštinskih odbora zapadnobačkog okruga i same centrale SNS za Apatin. Naprednjaci smatraju da se naš grad svakim danom sve više budi i da njihova politika privlači pažnju građana Apatina, ali i kolega. Tom prilikom ugostili su gradonačelnika Sombora Sašu Todorovića, predsednika opštine Odžaci Dušana Marjana, načelnicu odeljenja za društvene delatnosti Kule Draganu Poparu i narodnog poslanika Milana Stevanovića.
Prisutnima se prvo obratio predsednik opštine Odžaci koji je izrazio veliko zadovoljstvo što je Apatin pokazao spremnost da se probudi.

Dušan Marjan
- Entuzijazam i želja za promenama mladih i stručnih ljudi uliva nadu da Apatin ima potencijal za budućnost – poručio je Marjan.
Potom se okupljenima obratila predstavnica opštine Kula koja je takođe pozdravila ovako veliki odziv članova i simpatizera SNS. Ono čime se Kuljani mogu pohvaliti je saldo na računu koji su napravili velikim merama štednje.

Dragana Popara
- Nasledili smo minus u kasi od 130 miliona dinara, a sada na računu imamo 250 miliona. Veliki projekti infrastrukturnog razvoja opštine u saradnji sa opštinom Vrbas i niz socijalnih mera koje su ostvarene je nešto na šta SNS može biti ponosna u Kuli – rekla je Popara.
Naprednjaci iz Apatina smatraju da je Kula odličan primer dobre prakse, jer su uštede postignute, a socijalna davanja nisu smanjena.
Gradonačelnik Sombora, Saša Todorović, govorio je o podsticajima i rešenjima koja će pomoći u razvijanju poljoprivrede u tom gradu. Odgovarajući na pitanja prisutnih pomenuo je i kako su rešili pitanje stipendija i podsticaja za mlade.

Saša Todorović
Narodni poslanik Milan Stevanović pozdravio je prisutne a na pitanje da li može SNS u Apatinu da ponovi rezultat sa republičkih izbora kada je osvojeno 44% glasova, rekao da je cilj 50% plus jedan glas.

Milan Stevanović
Okupljeni su istakli da će boljem i lakšem razvoju opštine Apatin sigurno ići u prilog činjenica da su naprednjaci trenutno na vlasti u svim ostalim opštinama zapadnobačkog okruga, a uskoro i u celoj Vojvodini jer je timski rad nešto što je odlika SNS a što je ovom prilikom i pokazano.
Nakon tribine, druženje članova i simpatizera stranke sa gostima i novinarima je nastavljeno u prostorijama stranke.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...