Za Apatince dve medalje
30.11.-0001.

Karatisti kluba "Partizan" se trenutno nalaze u italijanskom gradu Kaorleu gde se održava Svetsko prvenstvo, sa još oko 2000 karatista iz celog sveta. Naši karatisti su već prvog dana osvojili dve medalje, i to, Petar Bajić srebrnu i Veljko Supić bronzanu.
klub je na ovo takmičenje otišao sa sedam takmičara koji nastupaju u katama i pojedinačnoj konkurenciji, a posle priprema koje su imali na bazenima i brojnim turnirima, kući će se vratiti verovatno sa još kojom medaljom.


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar