Na nedavno održanom ekipnom prvenstvu Srbije u karateu (borbe) za seniore u Novom Sadu, mladi i talentovani Apatinac Petar Bajić osvojio je titulu prvaka države.
Devetnaestogodišnji Bajić nastupa za Karate klub Impuls iz Sremskih Karlovaca, a zajedno sa svojim drugovima iz kluba postao je najbolji u Nacionalnoj premijer ligi Srbije nakon ekipnih pobeda protiv Hajduka iz Kule, Studentskog grada iz Beograda i Borca iz Čačka.
Zajedno sa Bajićem ovaj sjajan uspeh ostvarili su i njegove klupske kolege Aleksandar Tintor, Stefan Šolević i Marko Linta, sa sjajnim pojačanjima iz pančevačkog Dinama Slobodanom Bitevićem i Nikolom Jovanovićem.
U izjavi za 025info Bajić je istakao da je zadovoljan ostvarenim rezultatom i najavio planove za naredni period.

"Nastavljam da treniram maksimalno ozbiljno i da se pripremam za Prvenstvo Vojvodine, a nakon toga i državno prvenstvo. Ova takmičenja će svakako biti selektivna kada je u pitanju poziv u reprezentaciju Srbije što će mi svakako predstavljati dodatni motiv jer je san svakog sportiste da nastupa za svoju zemlju." - istakao je talentovani karatista Petar Bajić.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...