Goran Čegar i Bojan Tomašević učestvovali na Danima atletike u Kragujevcu
Članovi AK Apatin i AK Omladinac Prigrevica Goran Čegar i Bojan Tomašević učestvovali su proteklog vikenda na manifestaciji koju Atletski savez Srbije organizuje tradicionalno svake godine na kraju takmičarske sezone - Danima atletike, čiji je domaćin ove godine bio Kragujevac.
 
Na Danima atletike održan je seminar atletskih trenera i redovna godišnja skupština Atletskog saveza Srbije kojom je predsedavao Veselin Jevrosimović, a kojoj su prisustvovali predstavnici oko 80 atletskih klubova iz Republike Srbije. 
 

Tokom realizacije Dana atletike, Goran Čegar koordinator Atletskog saveza Srbije za ulične i kros trke, imao je izlaganje u vezi sa predlozima uređenja atletskih takmičenja izvan stadiona u R. Srbiji, i kao jedan od osnovnih predloga izneo da je potrebno da se sve trke (maratoni, polumaratoni, ulične i kros trke) standardizuju prema standardima koje će propisati Atletski savez Srbije. 


Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar