Goran Ćopić ponovo među najboljima u državi

Apatinac Goran Ćopić osvojio je drugo mesto u teškoj kategoriji - seniori na Kupu Srbije 2015 u bodybuildingu, body fitnessu, fitnessu, body classicu i bikin modelu, održanom prošle subote u Domu sindikata, u Beogradu.

Nijanse su odlučile da prvo mesto ponese znatno mlađi takmičar, te je ovakav uspeh više nego dobar za našeg Gorana. Time je definitivno opravdao laskavu titulu sportiste godine.

Ćopić se kvalifikovao na balkansko prvenstvo sa kog je prošle godine doneo zlato. Iskreno se nadamo da će nas i ovog puta obradovati medaljom.

Balkansko prvenstvo ove će godine biti upriličeno u Rumuniji u periodu od 01. do 03. maja.

 
 

Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar