Juniori OKK \'Apatin\' poraženi u Vrbasu
30.11.-0001.

Juniori OKK "Apatin" rođeni 1995. i mlađi, poraženi su u 3. kolu Letnje lige za juniore.

Bolji od Apatinaca bili su košarkaši KK "Vrbas" rezultatom 74:66 po četvrtinama (22:19, 13:15, 23:16, 16:16). Dobro su igrali puleni trenera Žakule tokom većeg dela susreta ali nekoliko sumnjivih odluka sudijskog para i nedostatak koncetracije u poslednjim minutama susreta koštali su Apatince drugog poraza u sezoni. Najefikasniji u redovima gostujuće ekipe bili su Pilipović sa 15, a pratili su ga Maravić i Medić sa 14 poena.

Nakon ovog poraza apatinski juniori imaju skor od jedne pobede i dva poraza a u sledećem kolu na svom terenu dočekuju ekipu KK "Sivac".