Tvrdu utakmicu odigrali su igrači KMF Apa-futsal u Novom sadu protiv ekipe KMF Kruna, uz neobičan rezltat kada je u pitanju mali fudbal - 0:0.
U odnosu na neke prethodne mečeve, Apatinci su odigrali dosta zrelije i "pametnije", a pogotovo se to odnosi na defanzivne zadatke.
Domaći sastav praktično nije imao ozbiljnu šansu tokom ovog meča, ali je napad Apatinaca opet ispoljio sada već hroničnu boljku, a to je neefikasnost.
U toku meča žuto-crni su promašili 4-5 stopostotnih šansi, od kojih je najizglednija bila ona koju nije iskoristio Goran Bačić.
Iskusni fudbaler je sjajnim potezima uspeo da iz igre izbaci defanzivce protivničke ekipe kao i golmana domaćih, da bi na kraju, ipak, promašio prazan gol.
Iz tabora KMF Apa-futsal ističu da su zadovoljni ovom utakmicom, u odnosu na neke prethodne, pre svega zbog malopre pomenutih odlično odrađenih zadataka u defanzivi, kao i zbog velike borbenosti svih igrača.
Sledeći meč u okviru Vojvođanske futsal lige, Apatinci igraju u petak u 19 sati i 30 minuta protiv ekipe KMF Šampion iz Subotice, koja je trenutno drugoplasirana na tabeli i jedina neporažena u dosadašnjem toku prvenstva.
Ulaz na ovaj susret koji se igra u hali O.Š. Žarko Zrenjanin je slobodan.
Rajko Bošković
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...