U 20. kolu lige Područnog fudbalskog saveza Sombor, fudbaleri Mladosti savladali su ekipu Borca na vrućem gostovanju u Bačkom Gračacu minimalnim rezultatom 1:0 (0:0).
U tvrdoj, i rovovskoj borbi gol odluke postigao je Petar Uzelac. Mladost je bila bolji rival tokom celog meča, a pored postignutog pogotka promašene su još tri veoma izgledne prilike. Bez obzira na slabu realizaciju trener apatinskih fudbalera Slobodan Bačić morao bi biti zadovoljan igrom svojih pulena koji su kontrolisali igru svih 90 minuta i na kraju zabeležili četvrtu uzastopnu pobedu u prvenstvu (nakon poraza u prvom prolećnom kolu) uz gol razliku 15:1 u tih 360 minuta.
(Tabela preuzeta sa sajta www.srbijasport.net)
Mladost je trenutno prvoplasirana ekipa na tabeli, ali sa istim brojem bodova kao i OFK Odžaci i Zadrugar iz Srpskog Miletića. Blizu je i somborski ŽAK koji za vodećom trojkom zaostaje samo tri boda.
U narednom 21. kolu lige Područnog fudbalskog saveza Sombor, Mladost je na stadionu kraj Dunava domaćin ekipi Omladinca iz Deronja.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...