U prijateljskoj utakmici za devojke, odbojkašice Apatina su pobedile Partizan sa 3:0 u setovima. Ovo je bila 8 utakmica naših odbojkašica u pripremnom periodu od 10. avgusta.
Nakon devojaka sastali su se muškarci u Kupu Srbije u utakmici osmine finala, rezultat Partizan-Apatin 0:3 (23:25, 15:25, 16:25). U ekipi Apatina istakli su se Jekić Zeljko koji je bio najbolji igrač utakmice, Boris Pinćir i Neven Bujić. Nakon ove pobede odbojkaši Apatina su se plasirali u četvrtfinale među 8 najboljih klubova.
Četvrtfinale je na programu sledeće nedelje a Apatincima će protivnik biti "Borac" iz Starčeva član Prve lige Srbije. U poslednjih 10 godina odbojkaši Apatina su čak 6 puta igrali u polufinalu Kupa dok su 3 puta došli do četvrtfinala, punih 10 godina se nalaze medju 8 najboljih klubova u Kupu.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...