Otkinuti prvi bodovi Grafičaru na domaćem terenu
20.11.2003.

Odlična partija rukometaša protiv ekipe Grafičar. Prigrevčanima je pobeda donela je 1 bod nazad u Prigrevicu. Utakmica kakva se i očekivala, obe ekipe su odlično igrale odbranu te je rezutat na poluvremenu bio 11-7.

Sredinom drugog poluvremena PIK dodaje gas i predvođen neverovatno raspoloženim Maljkovićem sa 9 pogodaka sustiže vođstvo domaćina. Utakmica je bila neizvesna čitavim svojim tokom, a naročito u poslednja 2 minuta u kojima je gol gostiju branio igrač Čović Vlado koji je odlično odradio posao i odbranio 3 lopte koje su na kraju bile vredne osvojenog boda.

Ostaje žal pošto je postojala mogućnost za osvanje čitavog plena ali i ovako PIK-ovci odlaze i Bezdana uzdignutih glava.