U okviru 10. kola Druge muške regionalne lige - grupa Sever, košarkaši Dunava iz Apatina gostovali su ekipi Mladosti iz Veternika i pretrpeli prvi poraz u ovogodišnjem takmičenju rezultatom 93:85 (22:18, 36:32, 22:18, 13:17).
Apatinci su odigrali jednu od najlošijih partija u sezoni, što najbolje ilustruje čak 58 primljenih poena u prvom poluvremenu. U poslednjoj četvrtini gosti su uspeli samo da ublaže poraz, ali oslabljeni neigranjem nekoliko standardnih igrača nisu mogli ozbiljnije da priprete domaćinu koji posle ovog kola ima identičan skor kao i KK Dunav, pa tako ove dve ekipe dele prvo mesto na tabeli.

(Tabela preuzeta sa sajta Košarkaškog saveza Vojvodine)
U narednom kolu apatinski tim pred svojim navijačima dočekaće KK Bagljaš iz Zrenjanina. Meč se igra u subotu 12. decembra sa početkom u 20 sati.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...