U subotu 21. aprila, sa početkom u 9 sati, u šetališnoj zoni ulice Srpskih vladara održaće se cvetna pijaca u organizaciji Udruženja ljubitelja prirode "Franc Špajzer" i Turističke organizacije Apatin. Ono što je svakako bilo interesantno svim izlagačima i ljubiteljima cveća je da se umesto naplaćivanja mesta doniraju biljke za Udruženje, a kojim će ulepšati svoju baštu.
Za one koji vole malo duže da spavaju, u subotu je organizovana i izložba old timer automobila. Nakon skupa u Somboru, vozila dolaze na Trg Nikole Tesle u Apatin gde će biti izložena od 11:30 do 13:00 sati. Za vreme izložbe prisutni će moći uživati i u starom, dobrom rock zvuku jer je obezbeđen nastup benda Prljavi Romeo.
Nakon upoznavanja sa centrom grada, članovi posada će u koloni sprovesti defile kroz glavne apatinske ulice i posetiti muzej podunavskih Nemaca. Nakon toga celokupna kolona ide do pravoslavnog hrama Sabor svetih apostola gde će vozila takođe biti izložena u periodu od 14:00 do 15:00 sati.
Katastrofa od firme, i u aleksincu u njihovom novo...
Strajk je nastavljen sve do daljnjeg ...trenutno 1:28...
Sve dok je korona nastava mora biti onlajn.Ona jedno...
Kako ih nije sramota da najavljuju novi talas konjnkturnih...
Da li imam ja prava na tu platu? Posto ocekujem trce...